Tulemused

Klubi parimad tulemused läbi aegade

2002 EMV mägirattakrossis – 4. koht

2002 Tahko MTB 120 – meeskondlik 2. koht

 

2003 EMV talikrossis – 1. ja 2. koht

2003 EMV mägirattakrossis – indiv. 3., 4. ja 5., meesk. teatekrossis  – 4. koht

2003 Tahko MTB 120  – meeskondlik 1., indiv. 5. koht

2003 Mynthon Cup maastikurattasari kokkuvõttes – 2. ja 4. koht

 

2004 EMV talikrossis – 2., 3. ja 4. koht

2004 EMV mägirattakrossis  –  4. ja 6. koht

2004 Tahko MTB 120  – meeskondlik 3. koht, indiv. 4. ja 6. koht

2004 Team Rattapood Cup kokkuvõttes  – 1. ,2. ja 3. koht

2004 Author Cup  – 1. koht

2004 Estonian Master trekisõidus – erinevatelt distsipliinidelt 2. 3. 3. ja 3. koht

 

2005 EMV Talikross – 1. ja 2. koht, talikrosside kokkuvõttes – 1. ja 2. koht

2005 EMV MTB – 1. koht. EMV teatekrossis meeskondlikult – 1. koht

2005 Team Rattapood Cup kokkuvõttes  – 1. ja 3. koht

2005 Tahko MTB 120 km – 3. koht,  Tahko MTB meeskondlik arvestus – 1. koht

2005 Sügissarja kokkuvõttes – 1. ja 2. koht

2005 Hawaii Expressi Talvemaraton –  3. koht

2005 Tallinna Rattaralli, vabaklass – 2. koht

 

2006 EMV Talikross – 3. ja 4. koht, talikrossi etappide kokkuvõttes – 1. ja 2. koht

2006 EMV MTB – 3. koht, EMV teatekrossis meeskondlikult – 2. koht

2006 Elion Cup meeskonnaarvestus – 5. koht

2006 Team Rattapood Cup – 2., 3. ja 3. koht

2006 Tahko MTB 120 km – 3. koht, 60 km – 2. koht,  meeskondlikult – 2. koht

2006 Rakke 24h – 1. ja 2. koht

2006 Sügissarja kokkuvõttes – 1. koht

2006 MTB Maraton MM, Birkebeiner, M-Elite – 96. Koht (eestlastest 7.)

 

2007 Tahko MTB 120 – 1. koht

2007 Rõuge MTB Tuur – 1. koht

2007 Kangasala 24h – 1. koht

2007 Haanja 100 – 3. koht

 

2008 Tahko MTB 180 – 1. koht

2008 Levi 24h – 1. koht

2008 Kolmapäevakute sari kokkuvõttes M30 – 4. koht

2008 Haanja 150 – 2. koht

 

2009 Tahko MTB 180 – 1. koht

2009 Levi 24h – 1. koht

2009 Pariisi 24h – 12h sõidul indiv. 1. koht, meeskondlikult 24h sõidul – 1. koht

2009 EMV MTB teatekross – 2. koht

2009 Valdade suvemängud, rattakross, Saku valla meeskond – 2. koht

 

2010 Tahko MTB 240 – 1. koht

2010 Levi 24h – 1. koht

2010 Pariisi 24 h – 12h sõidul indiv. 2. koht

2010 Kolmapäevakute sari N12 – 1. koht

 

2011 Rõuge MTB Tuur – meeskondlik 2. koht

2011 Kolmapäevakute sari M40 – 2. koht, N12 – 1. ja 2. koht

2011 KOMO karikasari, M – 1. koht, N12 – 1. koht, N10 – 2. koht